SPA Карпати
басейн Буковина
басейн Мигове
басейн Чернівці
лазня Мигове
PlayPause
previous arrow
next arrow

SPA в Мигове – «Ворота в Карпати»

Сучасні вимоги до готельної інфраструктури передбачають наявність не тільки комфортних умов для проживання, а й пропонування заходів щодо відновлення організму та покращення здоров’я відвідувачів. Саме тому SPA в Мигове у готельному комплексі «Ворота в Карпати» відпочивальникам пропонує отримати майже повний комплекс оздоровчих SPA – процедур. Спрямованих на поліпшення тонусу, активізацію обмінних процесів в організмі. До складу комплексу входять критий басейн з підігрівом та гідромасажем, традиційна лазня та турецький хамам. Для шанувальників відпочинку на природі обладнана тераса з шезлонгами в оточенні лісу Карпат.

У сучасному розумінні SPA – це комплекс процедур для оздоровлення і відновлення організму, в яких використовується вода у всіх її проявах. Такі процедури допомагають поліпшити настрій, набратися заряду бадьорості на майбутнє. Фахівці в галузі здорового способу життя відзначають, що регулярне відвідування SPA – процедур допомагає людині боротися з навантаженнями. Водні процедури давно зарекомендували себе, як відмінний спосіб зберегти здоров’я і красу. Особливою популярністю серед них користується гідромасаж, який ефективно поєднує корисні дії води та масажу. Після прийняття гідромасажних процедур самопочуття відвідувачів змінюється в позитивний бік. Поліпшується кровообіг, нормалізується тиск, відновлюється тонус м’язів. Не менш позитивним чином на організм людини також впливає відвідування лазні чи хамаму. Банні процедури сприяють виведенню шлаків з організму, усувають напруження та біль в суглобах і м’язах. Крім того лазня та хамам являються майже ідеальними місцями для приємного спілкування в колі друзів.

На відміну від більшості традиційних лікувальних процедур, SPA – процедури мають досить приємну перевагу. Вони приносять не тільки користь, а й справжнє задоволення. Готельний комплекс «Ворота в Карпати» знаходиться в селі Мигове, на невеликій відстані від Чернівців. Поруч гірськолижно – туристичний комплекс “Мигово”. Відвідування SPA – процедур готельного комплексу «Ворота в Карпати» безумовно додасть позитивних вражень від відпочинку на Західній Україні.