басейн Мигове
хамам Карпати
басейн Чернівці
лазня Мигове
SPA Карпати
PlayPause
previous arrow
next arrow

Хамам в Мигове – «Ворота в Карпати»

В готельному комплексі «Ворота в Карпати» створені всі умови для того, щоб під час проживання у відпочивальників була можливість відвідати якомога більше відновлюючих та спа процедур. З цією метою, окрім інших об’єктів готельної інфраструктури в комплексі обладнана турецька лазня — хамам. В хамамі тіло людини розігрівається за рахунок підігріву стін, лежаків та підлоги, що виконані з природного каміння та піддається благодійному впливу особливого клімату, що відрізняється підвищеною вологістю і комфортною температурою (35-55 °C). Хамам в Мигове – це відпочинок і оздоровлення в оточенні природи Західної України. Також до складу комплексу входять: готель, котеджі, альтанки, критий басейн з гідромасажем та традиційна лазня. Для комфортного відпочинку на свіжому повітрі обладнана затишна тераса з шезлонгами.

Хамам – не просто особлива парна і навіть не тільки храм чистоти. Це давній, особливий ритуал отримання насолоди та відновлення організму, місце де можна відпочити. Зазвичай його відвідують, щоб зняти втому після важких робочих буднів, зарядитися енергією і просто відпочити від повсякденності. Вважається, що його відвідування доброчинно впливає на нервову систему, має заспокійливий ефект та допомагає боротися з порушенням сну. Окрім того, завдяки своїм особливостям має мінімум протипоказань до відвідування. Оздоровчий ефект і лікувальні властивості досягаються за рахунок унікального проектування хамаму. При проектуванні будівлі враховується безліч різних нюансів, які в сукупності створюють саме ту температуру повітря і вологість, яка цінується шанувальниками. Хамам готельного комплексу «Ворота в Карпати» збудований за сучасною технологією. При будівництві враховані всі необхідні будівельні та санітарні норми. Використовувалися виключно екологічно безпечні матеріали. Встановлено додаткове вентиляційного обладнання, яке допомагає зробити відвідування хамаму ще більш корисним та приємним.

Готельний комплекс «Ворота в Карпати» знаходиться в одному з осередків гірськолижного туризму в Україні. Розташований в селі Мигове поруч з гірськолижним комплексом “Мигово”. Як і переважна більшість курортів Західної України приймає відпочивальників о будь-якій порі року. Відпочинок в цих дивовижних краях приносить задоволення та безліч яскравих і неповторних вражень!