PlayPause
previous arrow
next arrow

Котедж в Мигове – «Ворота в Карпати»

До складу готельного комплексу «Ворота в Карпати» входять два туристичні котеджі. Перший оформлений в «мисливському» стилі та прикрашений справжніми трофеями – опудалами диких тварин. Другий виконаний в традиційному «гуцульському» стилі та прикрашений елементами національного одягу та іншими колоритними предметами. Кожен котедж має три спальні з усіма зручностями (ванна кімната, телевізор, кондиціонер), кухню, загальну обідню камінну залу. Один котедж може розмістити 6-8 чоловік (два місця додаткових). Біля кожного котеджу є альтанка і мангал для любителів барбекю. Також до складу комплексу входять: готель, лазня, хамам, альтанки, критий басейн з гідромасажем. Все це сприяє зручному та комфортному відпочинку в обарвлені мальовничих краєвидів Буковини. Котедж в Мигове – найкращий вибір для незабутнього відпочинку.

З кожним роком все більше українських туристів під час вибору місця відпочинку віддають перевагу подорожі в Карпати, навіть в порівнянні з Західною Європою, та іншими іноземними курортами. Тому сприяють невелика відстань від Києва, та інших українських мегаполісів, відсутність мовного бар’єра та відносно невелика вартість. А з точки зору наявності мальовничих краєвидів і цілющих властивостей природного середовища Карпати ні в чому не поступаються провідним світовим курортам і зонам відпочинку. Навіть коротка відпустка проведена серед карпатських гір і лісів надає потужний заряд енергії. Карпати приваблюють прихильників багатьох видів туризму. Взимку – це в першу чергу гірськолижні траси та інші зимові розваги. Влітку в Карпатах відпочивають прихильники сімейного відпочинку на природі, шанувальники «зеленого» туризму, збирачі грибів та ягід, любителі походів непримітними стежками серед незайманої природи Західної України.

«Ворота в Карпати» – готельний комплекс, що розташований неподалік від Чернівців, поблизу від гірськолижного комплексу “Мигово”. Курорт знаходиться в оточенні природних красот, а гірськолижна траса обладнана підйомниками та іншим сучасним обладнанням. Протягом останніх років в Мигове з’явилося чимало властивих для подібних місць відпочинку об’єктів інфраструктури. Все це дарує неймовірні враження, заряджає енергією та оптимізмом. Саме то що планує отримати людина від якісного та здорового відпочинку.