лазня Карпати
басейн Буковина
лазня Мигово
басейн Чернівці
лазня Мигове
PlayPause
previous arrow
next arrow

Лазня в Мигове – «Ворота в Карпати»

Для комфортного та приємного відпочинку у готельному комплексі «Ворота в Карпати» в Мигове працює сучасна комфортабельна лазня. Що сприяє досягненню здоров’я тіла і душі людини, а також покращенню настрою і самопочуття. Сучасний стилі та якісне облаштування дає можливість повністю відчути ефект банних процедур. Під час будування лазні використовувались виключно екологічно безпечні матеріали. Також до складу комплексу входять: готель, котеджі, альтанки, критий басейн з гідромасажем та хамам. Якщо є бажання зробити свій відпочинок ще більш комфортним, час на свіжому повітрі можна приємно провести на затишній терасі з шезлонгами. Лазня в Мигове – найкраще місце для відпочинку і оздоровлення на Західній Україні.

Лазня – це відомий з давніх-давен натуральний спосіб залишатися здоровим і красивим. Відвідування лазні відновлює водно-сольовий баланс, покращує обмін речовин, є потужним профілактичним засобом в боротьбі з простудними захворюваннями. Крім того лазня є традиційним місцем відпочинку та спілкування в колі знайомих або друзів. Внутрішнє облицювання лазні готельного комплексу “Ворота в Карпати” виконане з липи. Таке оздоблення має ряд суттєвих переваг. По-перше липова деревина не виділяє смолу, тому можна не турбуватися про присутність в гарячому повітрі парної різних домішок. По-друге липа «дихає», що дозволяє підтримувати в приміщенні лазні необхідний рівень вологості повітря. По-третє липова деревина має приємний аромат. При високій температурі з неї відбувається виділення речовин, що доброчинно впливають на організм людини. Щоб зробити відвідування лазні ще більш приємним і корисним, в крамницях поруч з готельним комплексом “Ворота в Карпати” можна придбати необхідні аксесуари: віники, карпатський чай з гірських трав, лісовий мед, мило ручної роботи та, а також сувеніри.

«Ворота в Карпати» – є сучасним готельном комплексом. Розташований поруч з гірськолижним комплексом “Мигово”. Однією з переваг курорту, є зручне розташування (відстань до Чернівців близько 60 км). На відвідувачів комплексу, окрім гірськолижного відпочину та зимових розваг, чекає зручна готельна інфраструктура. Виконана з дотриманням всіх сучасних правил та нормативів.