готель-карпати-2
готель-карпати-1
готель-карпати-3
готель-карпати-4
готель-карпати-5
готель-карпати-6
готель-карпати-7
готель-карпати-8
готель-карпати-9
готель-карпати-10
готель-карпати-11
готель-карпати-12
PlayPause
готель-карпати-2
готель-карпати-1
готель-карпати-3
готель-карпати-4
готель-карпати-5
готель-карпати-6
готель-карпати-7
готель-карпати-8
готель-карпати-9
готель-карпати-10
готель-карпати-11
готель-карпати-12
previous arrow
next arrow

Готель в Мигове – «Ворота в Карпати»

Готельний комплекс “Ворота в Карпати” знаходиться в одному з осередків гірськолижного туризму України. Готель в Мигове, що є частиною комплексу, має шість окремих комфортних номерів. Двомісні, тримісні та один чотиримісний номер, які оформлені в сучасному і традиційному стилях. Номери обладнані усіма зручностями (ванна кімната, телевізор, відмінне покриття WI-FI ). Між номерами розташовані камінні зали, облаштовані: каміном, диваном, телебаченням та призначені для спільного проведення часу. Готельний комплекс “Ворота в Карпати” знаходиться на першій лінії, безпосередньо біля гірськолижної траси. Відстань до підйомника приблизно 50 метрів. На території розташовані котеджі, альтанки, а також є затишна тераса з шезлонгами. Постійно працюють: басейн з гідромасажем та підігрівом, традиційна лазня, турецький хамам. Зручна та якісна інфраструктура сприяє найбільш комфортному та якісному відпочинку.

Відпочинок в Карпатах щорічно приваблює багато туристів, не тільки з України, а й інших країн. Цьому сприяють унікальні природні умови карпатської екосистеми, які створені для швидкого та якісного відновлення організму. Первісна краса дикої природи, щедрі дари лісу, насичене киснем гірське повітря. Все це сприяє повноцінному і якісному відпочинку. Навіть кілька днів проведених в мальовничих місцях Західної України, надають потужний заряд бадьорості та енергії. Готель в Мигове готельного комплексу «Ворота в Карпати» створює належні умови для якісного та комфортного відпочинку на будь-який смак. В першу чергу, тут воліють відпочивати прихильники гірськолижного туризму та зимових розваг, але не тільки. Навколишня природа Буковини дає змогу з користю та задоволенням провести відпустку, чи просто відпочити на вихідні шанувальникам багатьох видів активного туризму.

«Ворота в Карпати» – готельний комплекс в селі Мигове, відкритий для відпочивальників у будь-яку пору року. Розташовується в безпосередній близькості від гірськолижно – туристичного комплексу “Мигово”, на невеликій відстані (приблизно 60 км) від Чернівців. Окрім гірськолижної траси на території села є інші інфраструктурні об’єкти для зимових розваг. В інші сезони Мигове приваблює туристів мальовничими краєвидами, екологічно чистим довкіллям, можливістю сімейного та «зеленого» відпочинку.