басейн-карпати-1
басейн-карпати-2
басейн-карпати-3
басейн-карпати-4
басейн-карпати-5
басейн-карпати-6
PlayPause
басейн-карпати-1
басейн-карпати-2
басейн-карпати-3
басейн-карпати-4
басейн-карпати-5
басейн-карпати-6
previous arrow
next arrow

Басейн в Мигове – «Ворота в Карпати»

Готельний комплекс «Ворота в Карпати» розташований в селі Мигове. Пропонує своїм відвідувачам майже повний комплекс оздоровлюючих та релакс процедур. У будь-яку пору року на території комплексу працює сучасний критий басейн з підігрівом та гідромасажем. Завдяки панорамному склінню з басейну відкривається вид на мальовничий куточок лісу, що додає позитивного ефекту від відвідування комплексу. Тераса з шезлонгами поруч з басейном перебуває в оточенні карпатського лісу. Родзинку пейзажу додає гірська річка, яка протікає в безпосередній близькості. Крім того, на території готельного комплексу розташовані: готель, котеджі, альтанки, а також лазня та хамам. Якісне обладнання та сучасні технології роблять відпочинок комфортним та незабутнім. Басейн в Мигове – кращий вибір для відпочинку як для дорослих так і для дітей.

Плавання є одним з найбільш корисних занять для здоров’я. Під час плавання одночасно залучаються до дії майже всі групи м’язів. Вправи у воді допомагають спалюванню жирів, покращують тонус, підтягують фігуру, стабілізують роботу серця, стимулюють кровообіг. Плавання є корисним як для дорослих, так і для малюків. Басейн готельного комплексу «Ворота в Карпати» має розміри 10 на 7 метрів, що дозволяє з насолодою поплавати і виконувати безліч корисних і приємних вправ на воді. В басейні постійно підтримується комфортна температура води (+27°С). Згідно з усіма санітарними нормами вода у басейні ретельно очищується професійним безпечним для дорослих та дітей дезінфікуючим засобом на основі стабілізованого хлору, що не викликає подразнення шкіри. Дезінфектант в повній мірі знищує патогенну мікрофлору (бактерії, віруси, цвіль, грибок). Поруч з басейном розміщені дві душові кабіни. Роздягальня укомплектована усіма необхідними аксесуарами – рушники, гумові капці, тощо. Прибирання комплексу здійснюється оперативно і якісно.

Готельний комплекс «Ворота в Карпати» розташовується приблизно в шістдесяти кілометрах від Чернівців в селі Мигове поруч з гірськолижним комплексом “Мигово”. На відвідувачів комплексу окрім гірськолижного відпочину та зимових розваг, чекають дивовижні краєвиди чарівної Буковини, чисте повітря карпатських лісів, та безліч яскравих та незабутніх вражень!